T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME...

Güncelleme Tarihi: 14/09/2021

SAĞLIK KENTİNDE REZİL GÖRÜNTÜLER başlıklı Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binası olan Palandöken ek hizmet binamız idari giriş kısmında İlimize aşırı kar yağışının olduğu gün çekildiği tahmin edilen ve 31.03.2021 tarihli etiket ile internet sayfasında yayınlayan haber gerçeği yansıtmamaktadır.

Söz konusu haberin yayınlandığı tarih ve saatte haberde belirtilen yerle ilgili takip yapılmış bahse konu alan tarafımızdan fotoğraf ve görüntü alınarak kayıt altına alınmıştır. Fotoğraf ve tarih etiketi kullanan internet gazetesinin kullandığı fotoğraftaki gibi bir durum olmadığı görüntülerle tutanak altına alınmıştır.

Hastanemiz yönetimi ve sağlık çalışanlarımız ile birlikte tüm alanlarda olduğu gibi özellikle içinde bulunduğumuz amansız salgın COVID-19’ la mücadelelerinde tüm sağlık hizmetlerinde  sarf ettikleri çaba ve büyük özveri aşikardır. Değerli halkımıza verdiğimiz hizmet her alanda canla başla olmaktadır ve olmaya devam edecektir. Söz konusu 31.03.2021 tarihinde haberi yapan internet gazetesinin yaptığı haber ve fotoğraf gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  • 1.jpeg
  • 2.jpeg
  • 3.jpeg
  • 4.jpeg